UžsakytiPristatymo sąlygos

1. Vilniaus mieste klientas iš anksto susitarus su pardavėju turi teisė atsiimti prekė pats, arba susitarti dėl kitų pristatymo sąlygų.

 2. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo adresą. Pirkėjas atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

3.  Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekes per 1-2 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimo. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų gaminių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų gaminių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

4. Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-10 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Visas prekes pristatome per AB ”Lietuvos paštas” siuntų skyrių. Prekės užsakytos savaitgalį ar švenčių dienomis, išsiunčiamos sekančią darbo dieną ir pristatomos per 2-10 darbo dienas. Už vėlavimą pristatyti prekes atsako AB "Lietuvos paštas". 

5. Pristačius siuntą į artimiausią pašto skyrių, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas pranešimas. Siuntą galėsite atsiimti pašto skyriuje, pateikę asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

7. Užsakytas prekes pristatome į užsienį  per 5-15 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Visas prekes pristatome per AB ”Lietuvos paštas” siuntų skyrių.